Бугун тажрибали мураббий, Шаҳрам Ғиёсов каби Олимпия ўйинлари ва жаҳон чемпионати совриндорларини етиштириб чиқарган мутахассис, "Ўзбекистон Республикасида хизмат кўрсатган спорт устози" фахрий унвони соҳиби Равшан Ходжаев ўз таваллуд айёмини нишонламоқда. Тажрибали мутахассис бугун 42 ёшни қаршилади.
Шунингдек терма жамоамиз аъзоси, Осиё чемпиони, Ўзбекистон чемпиони, "Шуҳрат" медали соҳиби Саиджамшид Жафаров бугун 23 ёшга қадам қўйди.
Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитаси ҳар икки вакилимизни таваллуд айёми билан табриклаб, уларга узоқ умр ва сиҳат-саломатлик, янги ғалабалар тилаб қолади.

Поздравляем Равшана Ходжаева и Саиджамшида Джафарова!
Сегодня опытный тренер по боксу Равшан Ходжаев, воспитавший таких призёров Олимпийских игр и чемпионатов мира, как Шахрам Гиясов, обладатель почётного звания "Заслуженный тренер Республики Узбекистан", отмечает свой день рождения. Успешному специалисту сегодня исполняется 42 года.
Член сборной по боксу, победитель континентального первенства, чемпион Узбекистана, обладатель медали "Шухрат" Саиджамшид Джафаров отмечает свой 23-й день рождения.
Национальный Олимпийский комитет Узбекистана поздравляет обоих представителей Федерации бокса Узбекистана с Днём рождения, желает им долгих лет жизни и крепкого здоровья, а также новых побед.