Bugun 17 nafar bokschimiz qit’a chempionligi uchun ringga ko‘tariladi
Toshkentda 22 yoshgacha bo‘lgan bokschilar o‘rtasida Osiyo chempionati o‘z yakuniga yetib bormoqda. Bugun musobaqada final bellashuvlari o‘tkaziladi.
Avval xabar berganimizdek, ushbu chempionatda terma jamoamizning 17 nafar vakili final yo‘llanmasini qo‘lga kiritgan edi. “Universal” sport majmuasida o‘tayotgan turnirda bugun ular qit’a chempionligi uchun jang qilishadi. Reglament bo‘yicha soat 13:00 dan qizlar, 17:00 dan yigitlar o‘rtasida hal qiluvchi bahslar boshlanadi. Final juftliklari quyidagicha:

29 January 2022 5241
The Asian Championship among boxers under 22 is coming to an end in Tashkent. The final fights will be held today.
As we reported earlier, 17 representatives of our national team won tickets to the decisive part of the competition at this tournament. All these days, the participants of this prestigious championship are hosted by the Universal sports complex. According to the rules of the competition, the final confrontations among girls begin from 13:00, from 17:00 the best will be determined among boys.